Anna Zajączkowska-Żórawska

mgr fizjoterapii / specjalista ds. podologii

założycielka gabinetów HOLISYCZNIE. Właścicielka gabinetu KLINIKA ZDROWYCH STÓP. Magister fizjoterapii, specjalista ds. podologii. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu rehabilitacji w obrębie stopy oraz podologii. Ogromną radość sprawia jej nieustanne szukanie nowoczesnych rozwiązań terapeutycznych oraz pogłębianie wiedzy. W swojej karierze zawodowej pracowała w różnych ośrodkach rehabilitacji m.in. Carolina Medical Center. Współpracowała ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Płocku, a także prowadziła zajęcia z podologii na kierunku Kosmetologia w PWSZ w Płocku.

W pracy kładzie ogromny nacisk na praktyczne wykorzystanie swojej wiedzy, tak aby pacjent dokładnie zrozumiał mechanizm problemu z jakim przychodzi do gabinetu oraz w świadomy sposób podszedł do zaplanowanej terapii. Poza tym pasjonuje się kulturą hawajską, uczy się tańca hawajskiego hula oraz wykonuje masaż hawajski Lomi Lomi Nui
 

Paulina Pacholec

mgr kosmetologii ze specjalizacją podologia


Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Profesjonalnie podologią zajmuje się już 4 lata. Najbardziej interesuje ją terapią wrastających paznokci, pękających pięt oraz paznokci zmienionych chorobowa. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Prywatnie jest miłośniczką górskich wycieczek.
 

Małgorzata Jagielska

dyplomowany kosmetolog ze specjalizacją podologia


Cały czas poszerza wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Wybierając ten zawód kierowała się możliwością pomagania ludziom z indywidualnym podejściem w każdym przypadku. Najbardziej interesuje ją tematyka paznokci zmienionych chorobowo oraz usuwanie wszelkich zrogowaceń w obrębie stóp. Poza umiejętnościami podologicznymi chętnie zgłębia tajniki sztuki kulinarnej. Lubi aktywnie spędzać wolny czas i obcować z naturą.
gdpr-image
Strona używa plików Cookie.